Jak se přihlásit

Formuláře ke stažení

Žádost (PDF)

Posudek o zdravotní způsobilosti (RTF)

 

Přihlášení do autoškoly on-line


Zároveň můžete použít přihlášku do autoškoly on-line- ZDE.

Přihláška on-line

 

Jedná se velmi uřivatelsky příjemné vyplnění přihlášky do autoškoly, včetně lékařského posudku. Vyplňte základní údaje a odešlete. My Vám přihlášku vytiskneme, připravíme a zavoláme Vám zpět, kde si domluvíme termín podpisu. Vy nic netisknete, jen vyplníte a podepíšete, my se postaráme o zbytek.

 

Podmínky pro přijetí


Pokud jste se rozhodli pro některý z našich kurzů, potom musíte nejprve splnit zejména tyto podmínky pro přijetí, které jsou stanoveny zákonem č.247/2000 Sb. v §13 odst.1.:

 

Zdravotní způsobilost


Na razítku lékaře musí být čitelné jméno lékaře (strojem, tiskacím písmem). Dále musí být na razítku uveden text "praktický lékař". Podle zákona č. 361/2000 Sb. smí Vaši žádost potvrdit registrující praktický lékař, lékař zařízení závodní preventivní péče nebo kterýkoli praktický lékař.

Pokud nemáte vlastního praktického lékaře, můžeme Vám prohlídku zprostředkovat u praktického lékaře v blízkosti autoškoly.

Pokud máte vyplněnou žádost a potvrzený posudek o zdravotní způsobilosti navštivte v provozní době naši provozovnu, místo podnikání, nebo si přihlášku vyzvedneme na Vámi dané adrese. – viz volba „Kontakty“
Zde s Vámi domluvíme veškeré podrobnosti spojené se zahájením Vašeho kurzu.

Současně s podáním "Žádosti" je třeba zaplatit kursovné, popřípadě zálohu ve výši poloviny ceny kurzu.

 

Máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás!