pokus

 Kvalitní a profesionální výcvik

Výcvik provádí profesionální a plně kvalifikovaní učitelé s dlouholetou praxí. Naučíme Vás jezdit nejenom ve slabém provozu, ale i v intenzivním provozu městského centra.

Lidský přístup

Zaměstnáváme pouze profesionální a trpělivé instruktory či instruktorky. Ke každému žákovi přistupujeme individuálně a snažíme se vždy vyjít vstříc jeho potřebám a požadavkům.

 Kvalitní vozový park

Všechny naše vozidla  jsou pravidelně servisována v našem autoservise. 

 Inovativní způsob výuky

Po celý výcvik je každý žák průběžně hodnocen svým učitelem ve zvládání všech základních řidičských dovedností. Po skončení kurzu obdrží žák výstupní list, který ho upozorní na slabé a silné stránky a současně mu bude doporučeno, jak případné nedostatky odstranit tak, aby byl připraven ke zkouškám na 100%.

 Dostatek učitelů

Když vám nebude vyhovovat váš učitel, snadno vám místo něj najdeme náhradu. Zaměstnáváme více než  7 učitelů.

 Věrnostní systém

Odměňujeme věrné zákazníky. Z každé vaší platby vám část peněz vrátíme ve formě věrnostních bodů, které můžete využít jako slevu při příští platbě. Nebo je také můžete někomu věnovat.

 On-line Samostudium

Pro naše žáky jsme připravili speciální  podklady pro samostudim, kde najdou po hromadě všechny výukové materiály, které by během výuky mohli potřebovat vč. výukových videí a přednášek. Kromě toto si zde mohou rezervovat účast na teoretické přednášce a vyzkoušet on-line testy z pravidel provozu.

 Dodržujeme platné zákony

U  autoškol nebývá zvykem, aby jízda trvala 45min., jak má, ale často bývají kratší, aby se ušetřilo. U nás vám jízdy krátit nebudeme. Vždy budete jezdit 45 minut.

 Vždycky jsme tu pro Vás

Ať máte jakýkoliv dotaz, problém, požadavek či vás bude cokoliv zajímat, obraťte se na nás. Kontaktujte nás kdykoliv v pracovní době telefonicky, e-mailem či přes facebook. Jsme tu pro vás. A pokud nás budete kontaktovat mimo pracovní dobu, nechte nám vzkaz, ozveme se vám při nejbližší příležitosti.

ACR Autoškola Pardubice a Hlinsko na FCB

lpg-autocentrum.cz

Kontaktujte nás

ACR Autoškola
Provoz Pardubice: Provoz Hlinsko:
Havlíčkova 841 Rváčovská 1639
Pardubice  Hlinsko

Spádové oblasti:
Pardubice, Hlinsko, Chrudim, Hradec Králové, Přelouč, Žďár nad Sázavou, Holice, Chotěboř, Skuteč, Lůže, Chrast, Heřmanův Městec, Slatiňany, Lázně Bohdaneč, Ždírec nad Doubravou, Proseč, Hrochův Týnec, Dašice, Seč, Svratka, Sezemice

 
 

E: acrautoskola@seznam.cz

T: + 420  723243579